VYDEJTE SE NA CESTU

KE SVÉ ČASOVÉ

SVOBODĚ:

Expertka na vnitřní klid a životní rovnováhu

🎁 Ostatní si už obdaroval, TEĎ je čas udělat radost sobě! Získej odhodlání, mentální trénink a zkratku ke své ⏰ ČASOVÉ SVOBODĚ:

3.554 Kč

1.599 Kč

OBJEDNÁVKOU ZÍSKÁVÁŠ

  • 7denního online průvodce → #5+1 videí
  • ZKRATKU K ČASOVÉ SVOBODĚ → začínám správným #1. krokem
  • NADČASOVÝ MENTÁLNÍ TRÉNINK → kdykoliv k dispozici
  • ODHODLÁNÍ → trénink je pro ty, co CHTĚJÍ a VĚŘÍ
  • BONUS: osobní podpora Petry v uzavřené skupině

V kurzu ti odhalím tyto principy:

1. Mozek jako spojenec

2. Moje proč?

3. Síla slov!

Získej odhodlání, mentální trénink a zkratku ke své ČASOVÉ SVOBODĚ:

Co říkají účastníci kurzu ČASové svobody?

VYDĚLÁVÁM STEJNĚ, IKDYŽ JSEM PŘESTALA PRACOVAT O VÍKENDECH! V době žádosti Petru o pomoc se mi můj život zdál být neuspořádaný až chaotický. Připadalo mi, že pokud chci něčeho dosáhnout a být ve své nové práci úspěšná a vydělat potřebné peníze, že musím odsunout ostatní věci, rodinu i sebe. Díky Petře jsem si uvědomila, že to nemusí být pravda. Naučila jsem si naplánovat svůj pracovní týden, o víkendu se mohu věnovat rodině a učím se, jak si udělat bez výčitek čas i na sebe. Začínám obracet své myšlenky pozitivním směrem. Získala jsem nový pohled na své myšlenky, na sebe samotnou. Zjistila jsem, že si mohu splnit cokoli, pokud já sana chci. Síla je v myšlenkách. Péťo, děkuji ještě jednou. Jsi skvělá!
Gabriela MašlonkováObchodní zástupce pojišťovny
48 HODIN TÝDNĚ NAVÍC PRO SVOJI RODINU + KONEČNĚ VOLNÉ VÍKENDY! Byl jsem zavalený desítkami nevyřešených úkolů a neměl dlouhodobý cíl. Díky Petře jsem tak po dlouhé době mohl cítit pracovní i osobní svobodu a klid. Na úplný závěr bych chtěl říci, že díky Petře jsem pochopil, že pokud se rozhodnu hlavou prorážet další zeď, musím se zamyslet, co budu dělat ve vedlejší místnosti.
Vojtěch MádrNET Mobile (Xamarin) Developer & Consultant
O 60% VÍCE ČASU NA SVÉ PODNIKÁNÍ A DCERU, JSEM NADŠENÁ! Neustále jsem absolvovala nějaké kurzy, ať již pracovního nebo osobního rozvoje, a tak jsem si říkala, že Petřiny služby vůbec nepotřebuji. Po narození dcery jsem dospěla do cíle, kdy jsem si řekla, že něco dělám špatně a je potřeba udělat krok dopředu. Ocitla jsem se v kolotoči podnikání, rodiny a času pro sebe. Nevěděla jsem, jak vše skloubit tak, aby to fungovalo a jestli to vůbec může fungovat. Petra mi pomohla utřídit si své myšlenky tak, abych mohla podnítit kroky ke správnému nastavení time managementu tak, abych zvládala všechny své životní role. Děkuji za všechno, Zuzka.
Mg. Zuzana GrygierPodnikatelka (www.jsemzdravazena.cz)

24 hodin ti nestačí?

Získej zpět svou ČASOVOU SVOBODU!

Pokud stále váháš, podívej se na 1. trénink ZDARMA:

Mozek jako spojenec k naší ČASové svobodě

ZAČÍNÁME S ČASOVOU SVOBODOU