0
HODINA na zkoušku ZDARMA

  Koučka úspěšných

Rozjasňuji mým klientům odkládaná rozhodnutí a nedotáhnuté vize.

Pomocí strukturované metody 
NEUROKOUČINGU
 tak zažívají znovu vnitřní klid a RESTART
 i v oblastech, s kterými si momentálně nechtějí lámat hlavu sami.

CHCETE OD ŽIVOTA (ještě) VÍC?

Společně najdeme cestu, jak dát vašemu snu termín.

Ing. Petra Doležalová, MBA, (ICF ACC)

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Zpracovávám je za účelem kontaktování a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. zásadami ochrany osobních údajů.

 

Pomohu vám najít řešení v oblasti:

 

- vztahů, rodiny, osobní či pracovní komunikace, času a plánování
- priorit, životní a vlastní hodnoty, vyjasnění si směru
- financí, budoucnosti, kariéry
- zdraví, životosprávy
- chaosu a stresu

 

0
% chuť vám pomoci :-)
0
Let zkušeností v oblasti leadershipu
0
Odkoučovaných minut
0
Fanoušků na FCB

ODKLÁDÁTE UŽ DLOUHO DŮLEŽITÉ ROZHODNUTÍ?

ZÍSKEJTE ZDARMA
6 tipů, jak se správně rozhodnout!

Nevíte, jak se SPRÁVNĚ ROZHODNOUT v určité oblasti Vašeho života?


Bere Vám to už dost energie a cítite, že už je čas se POSUNOUT DOPŘEDU? Pak si stáhněte ZDARMA krátké video, které Vám ulehčí a zpříjemní cestu k ROZHODNUTÍ.

Byl jsem v nelehké životní situaci, kterou jsem chtěl řešit ...

Péťu jsem oslovil, když jsem začal mít se svým obchodním týmem úspěchy a v osobním životě neúspěchy. Začal jsem cítit, že na sobě musím dále pracovat. Říkám tomu tak, že svým obchodníkům dlužím manažera, který neusíná na vavřínech. Také jsem byl pro mě v nelehké životní situaci, kterou jsem asi chtěl řešit nejvíce. Po prvních sezeních jsem zjistil, že se scházím se správnou osobou. Prvního setkání jsem se vůbec nebál a těšil jsem se na něj. Od té doby se rád s Péťou potkávám cca 1x za čtrnáct dní. Ze setkání vždy odjíždím se strategií pro moje další kroky, které chci řešit. Tým lidí pode mnou má stále větší úspěchy a udělal jsem si jasno i v osobním životě. Za to všechno chci Pétě moc poděkovat a vím, že naše setkávání nekončí. I když ji nikdo z mého týmu ani soukromí nezná, beru ji jako článek, který do mého profesního i osobního života začal patřit a je velkým přínosem.

Luboš VavrdaManažer obchodního oddělení

NÁŠ PRVNÍ SPOLEČNÝ KONTAKT

Zodpovím vám, zda KOUČING ve vašem konkrétním případě, může pomoci k životnímu posunu v kariéře, partnerských vztazích, sebevědomí, osobním rozvoji, timemanagementu. Dozvíte se základní informace a řekneme si, zda je to ta správná cesta pro vás.

Zjistíte, jestli naše naladění je na stejné vlně :-).

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Zpracovávám je za účelem kontaktování a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. zásadami ochrany osobních údajů.