CO O MNĚ ŘÍKAJÍ....

Jsme ráda za takto nadšené klienty ...

Koučing byl pro mě užitečný především proto, že jsem si utřídila myšlenky, nápady a cestu, kam chci směřovat dál. Uvědomila jsem si svůj potenciál, svoje kvality i chyby nebo věci, do kterých se mi dlouho nechtělo. Posunula jsem se o několik levelů výš. Moc mně vyhovovalo, že díky koučování s Peťou jsem si plánovala své úkoly směřující k mým cílům. Třeba rodinná i firemní analýza byla pro mě velmi překvapivá a velice užitečná. Koučing s Peťou byl moc fajn, umí se skvěle ptát, vytáhne z vás pokaždé odpověď, až sami koukáte. V pohodové atmosféře chválí, podporuje, vede vás k cíli. Myslím, že kouče si člověk musí najít a počkat si. A já si počkala. Děkuji, děkuji, děkuji!!! Vy, kteří váháte, jestli je koučing zrovna pro vás, budete vyvalovat oči, na co všechno si odpovíte. Nikdo vás nebude hodnotit nebo kritizovat. Věřte, že se o sobě lecos dozvíte a váš život dostane nový směr. Po každé schůzce s Peťou budete odcházet s úsměvem, s nápady, se sebevědomím a s představou, jak můžete žít dál. Jděte do toho!!!

Kamila LiškováFyzioterapeutka a lektorka v (https://kamilaliskova.webnode.cz/masaze/). Kominice 🙂

Nikdy jsem kouče nevyužil. Až když jsem zjistil, že Petra pomáhá tímto způsobem, začal jsem sledovat více některá motivační videa, která se mi zdála v tu chvíli prospěšná. A protože Petru znám, šel jsem do koučování. Vyrábím specifický produkt (Wurina.cz), navíc pro ženy a jsem na vše úplně sám, což není vůbec jednoduché psychicky. Potřeboval jsem nakopnout, podpořit a trochu nastavit, abych se pohnul z místa. Čas s Petrou mi dal odpověď na plno otázek a ukázal mně, jakou cestou se vydat. Věřím, že mi poznatky a doporučení z koučování pomohou a že budu úspěšný a vždy pozitivně naladěn :).

David ValaZakladatel "Wurina.cz"

Koučink s Petrou jsem začal, když jsem žil a pracoval v cizině. Dostal jsem se k němu prakticky náhodou - na Facebooku se mi objevila kontextová reklama na koučování pro expaty. Jednak mne tato netradiční nabídka zaujala, jednak jsem potřeboval průvodce na utřídění myšlenek a jednak se sám v koučovací sféře pohybuji - a chtěl jsem zažít praktiky, které neznám. A tak jsem do toho šel a rozhodně nelituji. Petra je velmi zkušená, příjemná a kultivovaná koučka a Skypová sezení s ní byla velmi přínosná a příjemná. Odnesl jsem si z koučování daleko větší pořádek ve své hlavě (když vás provází zkušený kouč, tak je výsledek jistý). Zažil jsem spoustu užitečných praktik, které mohou následně pomoci jak v osobním, tak profesním životě. Na svůj vrub mohu připsat, že jsem přípravu někdy lajdal, ale i tak jsme udělali velmi užitečný pokrok. Rozhodně Petru mohu doporučit všem, kteří mají zájem o svůj vnitřní rozvoj. Z každého sezení odejdete obohaceni a se "sluncem v duši." Bez nadsázky. Díky, Petro!

Martin LisýAgile Coach & Transformation leader

K osobnímu koučingu jsem se dostal na sociálních sítích, kde jsem hledal nové cesty mého rozvoje. Zabývám se obchodováním na finančních trzích a hledal jsem mentora v dané oblasti. Poté jsem ale zjistil, že více prospěchu mne přinese osobní kouč, který pomůže nejen v oblasti businessu, ale i osobním životě. Petru jsem oslovil na konci léta 2017, kdy jsme si sjednali schůzku. Byl jsem velice nervózní a do koučování šel až o 6 měsíců později. Když budu zpětně analyzovat, těch 6 měsíců mezi první schůzkou a začátkem koučingu, beru jako 6 nejvíce promrhaných měsíců. Když si také uvědomím, že čas je naše nejdražší komodita, bylo to 6 nejdražších měsíců v mém životě. Nejsem ještě v cíli, ale zaručeně jsem na dobré cestě. Petra je skvělý člověk, nabitý zkušenostmi, informacemi a zážitky. A já jsem moc rád, že jsem oslovil právě ji. Má mé veliké díky.

Radek JarošObchodník na finančních trzích

Na koučování jsem se těšila a byla zvědavá, co mi přinese. Moje očekávání bylo naplněno. Odnesla jsem si motivaci a celé sezení bylo logické a praktičné. Nejednalo se o žádné vzdušné zámky. Proč právě s Petrou Doležalovou? Je příjemná, elegatní a inteligetní žena.

Ilona Grimová - Reginaastroložka, numeroložka, grafoložka, kartářka a lektorka (www.tajemstviastrologie.cz)

"Petru jsem poznal na kurzu, na němž jsem ji učil dovednostem profesionálního kouče. Od počátku mne zaujala její zvídavost a touha proniknout do podstaty toho, co se učíme. Snažila se pochopit, nejen co se učí, ale zejména proč, k čemu je to dobré. Myslím, že to byl klíč k jejímu velmi rychlému a hlubokému osvojení dovedností profesionálního kouče. Nejen rychle pochopila, co a proč se učit, ale stejně rychle díky tomu rozvíjela své koučovací dovednosti. Za tři měsíce zvládla, co jiní za podstatně delší dobu nebo vůbec nikdy. Stala se profesionálem, který je vnímavý ke svým klientům, umí pozorně a do hloubky naslouchat, co sdělují, dokáže je vést ke změnám, které si přejí do svých životů vnést. Doporučuji ji jako vyzrálého, vlídného a zároveň náročného profesionálního kouče.”

Dr. Vladimír Tuka (ICF MCC)Master Coach and Consultant at Vladimir Tuka

Když jsem se s Petrou domluvila na koučingu, sama jsem nevěděla, co od toho mám očekávat. Neměla jsem žádné akutní důvody, proč do toho vlastně jít. Zkusím to, řekla jsem si. Už po první schůzce jsem byla velmi překvapená. Díky hlubokému uvědomění, které při koučingu s Petrou nastává, jsem našla jak ve svém osobním, tak pracovním životě oblasti, které když vyřeším, bude se mi lépe žít. A je tomu vskutku tak. Na Petře si velmi cením její připravenosti a profesionality, obdivuji na ni její vysokou míru empatie a chtíči pomoci. Po mé zkušenosti musím říct, že koučing je zkrátka pro všechny a Petra je ten pravý člověk, se kterým je dobré se do toho pustit.

Ing. Petra HortováManažer pobočkové sítě

"S Petrou jsem spolupracoval jako kouč a mentor, když byla na pozici manažerky prodeje v jedné velké korporaci. Petra byla ve své práci vždycky velmi důsledná a zásadová, přitom dovedla empaticky a pohotově posoudit situaci a na základě toho udělat rozhodnutí. A právě pohotovost a rozhodnost je to, co jsem u Petry obdivoval a čím mě inspirovala."

Čestmír BrankaEducation Management Professional

Petra je špičkový leader a pozitivní člověk. Znám ji už dlouho a vždycky je pro mě radost se s ní setkávat, ať už pracovně nebo nad sklenkou kvalitního bílého vína. Má vždy co sdělit, co předat. Pracovat s Petrou je záruka efektivity, dosažení výsledku a nalezení řešení. Nezná slovo "to nejde", místo toho říká "jak to uděláme". Jsem ráda, že jsem Petru poznala. Je významným člověkem mého života. Doporučuji Petru poznat jako člověka, jako kouče, jako managera. Hodně štěstí!

Ing. Helena ChvátalováSenior Consultant

Gratuluji!! Pokud jsi na těchto stránkách a čteš tyhle reference, nejspíš chceš něco změnit a možná chceš od života víc a přemýšlíš, jak na to. Chceš se posunout? Tak to jsi na správné cestě. To kým se staneš a co dokážeš je jen Tvé rozhodnutí, nic víc v tom není. Jak říká akční hrdina R. Balboa: "Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým." A když dostaneš od života ránu nebo ti jen dochází energie, potřebuješ ji dobít, aby jsi se zvedl a pokračoval dál. A pokud někdo umí nabít pozitivní energií, tak je to Peťa. Je neuvěřitelně empatická. Než jsem dopověděl myšlenku, viděl jsem, že už ví, kudy mě povede:). Jako by to, co říkám, prožila sama. Cítila mé pocity a znala mé postoje a já cítil po každém sezení, jak se posouvám:). Tak na co čekáš? Zavolej a začni si plnit sny, život je příliš krátký, abychom ho promarnili čekáním!

Jan HipmanMakléřský servis

Petra je zkušená profesionálka, která byla a je mým průvodcem na profesní cestě. Děkuji Peti. Gabriela

Gabriela BernatováCEO HOTHOT Designové radiátory, Amazon Online Strategy & Consulting Services at Bernatova.cz

Na základě zkušeností mých přátel s koučem jsem chtěl také vyzkoušet osobního kouče. Protože jsem měl již delší dobu pocit profesního vyhoření, potřeboval jsem od někoho pomoci a nezávislý pohled. Za podpory Petry jsem si nastavil cíle a plán cesty, jak se k cílům dostat. Na začátku bylo pro mě velmi složité dodržovat nastavené cíle. Postupnými kroky jsem dosáhl toho, co chci. Jeden z mých cílů byl "něco" změnit v dosavadní práci. To "něco" bylo chodit do práce s dobrým pocitem a ne proto, že tam musím. Petru jsem objevil na internetu, kde mě zaujala její prezentační stránka a příběhy lidí, kterým pomohla splnit jejich cíle. Petra je velmi příjemná a profesionální ve svém oboru. A velm rád ji budu doporučovat a až zase budu potřebovat, tak se na ní rád obrátím. Děkuji Petře za její pomoc.

Vladimír ŠvábArea sales manager

Péťu jsem oslovil, když jsem začal mít se svým obchodním týmem úspěchy a v osobním životě neúspěchy. Začal jsem cítit, že na sobě musím dále pracovat. Říkám tomu tak, že svým obchodníkům dlužím manažera, který neusíná na vavřínech. Také jsem byl pro mě v nelehké životní situaci, kterou jsem asi chtěl řešit nejvíce. Po prvních sezeních jsem zjistil, že se scházím se správnou osobou. Prvního setkání jsem se vůbec nebál a těšil jsem se na něj. Od té doby se rád s Péťou potkávám cca 1x za čtrnáct dní. Ze setkání vždy odjíždím se strategií pro moje další kroky, které chci řešit. Tým lidí pode mnou má stále větší úspěchy a udělal jsem si jasno i v osobním životě. Za to všechno chci Pétě moc poděkovat a vím, že naše setkávání nekončí. I když ji nikdo z mého týmu ani soukromí nezná, beru ji jako článek, který do mého profesního i osobního života začal patřit a je velkým přínosem.

Luboš VavrdaManažer obchodního oddělení

Stále ještě nevíte, co se svým životem? Odkud se odpíchnout a jak pracovat sami na sobě, abyste mohli začít? I já jsem byla ztracena. Dokud mi osud sám neposlal do cesty Petru Doležalovou. Když na mě pořád opakovaně její stránky o jejích službách coachingu, kterému se tak úspěšně věnuje vyjížděly, dovolila jsem si jí konečně oslovit. Petra je velmi mírumilovný, vyrovnaný člověk, který přesně ví, co od života chce. Během jednoho sezení Vás přesně nasměruje, jaká je Vaše cesta a Vy okamžitě budete vědět, kudy se vydat. Na každé setkání s ní se nemohu dočkat. Velmi mě nabíjí pozitivní energií a ujišťuje, že moje rozhodnutí v tom co chci dělat, je správné. Neztrácejte a nepromarňujte své drahocenné dny a jednejte. Spojte se s ní, tak jako JÁ.

Lucie KovačováLetuška

Od Peti jsem si nechala připravit kurz „šitý na míru“ pro své manažery. Kurz měl být zaměřený na vnitřní motivaci a sebedisciplínu. Abych byla upřímná, tak takových podobných školení mám za sebou řadu, takže jsem se kurzu zúčastnila spíše jako pozorovatel. Peťa mě však svým přirozeným a nenuceným způsobem „vtáhla do hry“. Pod jejím vedením jakoby všichni zapomněli na své starosti a soustředili se jen na svůj výkon. Malovali jsme, přemýšleli, vymýšleli, a hlavně se bavili. Pod vedením Peti, mám pocit, že jsem na workshopu Montessori😊: „Pomoz mi, abych to dokázal sám“.

Bc. Michaela KramolišováSenior manažer - SMS finanční poradenství, a.s.

Peťu jsem oslovila, protože jsem na sobě chtěla zapracovat a potřebovala jsem ukázat cestu, jak na to. Ke své změně jsem si vybrala ji a zpětně vím, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí. Peťa je „samozřejmě“ úspěšným člověkem. Ke své práci přistupuje profesionálně, ale co bylo pro mě nejdůležitější, že je lidská. Tím mi dala prostor ji důvěřovat, otevřít se a následně tak lépe zapracovat na oblastech, které jsem potřebovala. Peťa mně ukázala směr, jak si přijít na to, že všechno co řeším, je jen o mém přístupu. Našla jsem si vlastní hodnoty, zvýšila jsem si sebevědomí a dala pryč věci, kterými jsem se kdy zbytečně zaobírala. Peťa mě na každém našem sezení dobila energií a pozitivně naladila. Vlastně je to tak pokaždé, když se s ní vidím. Ona je totiž taková chodící pozitivní baterečka. 🙂 Pokud jen malou částí někdo z vás uvažuje o tom, že by koučing zkusil, maximálně Peťu doporučuji. Jsem totiž 100% přesvědčená o tom, že děláte dobře.

Pavlína Douškovámanažerka v SMS FINANČNÍ PORADENSTVÍ

S Petrou jsem se poprvé setkala při navazování pracovní spolupráce a napadlo mě, že koučink pod jejím vedením vyzkouším. Překvapilo mě, jak hluboko koučink jde do podstaty věcí. Petra je velice vnímavá a empatická a to bylo vše řečeno pouze přes telefonní hovor! Pro mě koučink znamená tři hesla: POJMENOVÁNÍ, NADHLED, ŘEŠENÍ. Díky Petro!

Lada NáprstkováTatérka tělem i duší

Chtěla bych tímto Pétě moc poděkovat. Do každého sezení šla plná energie a optimismu. Né vždy bylo snadné se soustředit, ale Peťula má trpělivost, dokáže vás uvolnit a nasměrovat přesně tam, kam vy sami chcete. Nejvíce si cením jejího naslouchání a trefného pojmenování mých myšlenek, které jsem ani já sama neuměla pojmenovat. Díky ní a společným sezením se můj život za 3 měsíce změnil o 180 stupňů. Uvědomila jsem si co chci, jak na tom mám pracovat i jaké je mé poslaní. Uvědomila jsem si, že veškeré odpovědi na své otázky najdu vždy v sobě. Po konzultaci s Peťou jsem vždy odcházela plná energie a připravená na stanovené akce, které jsme nastavily. Peťulu mohu jen doporučit, doposud to byla má nejlepší investice, kterou jsem sama do sebe dala a už i teď vím, že bych byla ochotná zaplatit i 2x tolik. Kvalita a efektivita online sezení si to přímo zasluhovala. Moc děkuji a přeji Peti mnoho tak spokojených klientů jako jsem já sama 🙂.

Michaela KučerováKrásná, mladá žena, která si jde za svým cílem

CO MI PŘINESLA SPOLUPRÁCE s profesionální koučkou Petrou Doležalovou? Díky koučingu jsem se nastartoval a stanovil si základní kroky. Jako například krok k mému hudebnímu projektu, kde jsem postoupil o stupínek výš. Podařilo se mi najít vědomé přemýšlení nad minulostí, kde jsem si stanovil svoji FORMULACI léčby – praktikuji to a funguje to = ukládám postupně minulost do archívu. Získal jsem nový nástroj na koncentraci „uvolňování prostoru“. Výborná věc, když se chci něčemu věnovat, tvořit, soustředit se. Nově také používám pro kvalitnější komunikaci s okolím „zrcadlení“ a funguje to :-). Z morousů kolem mě se stávají pohodáři. Petra mi dala odvahu k „odměňování se“, to se mi zúročilo naplno při mé plánované budoucnosti. Naše online sezení byla uvolněná. Velmi oceňuji vnímavost, se kterou Petra přistupovala k mým tématům a cílům. Vlastně jsem nevěděl, proč se těším na naše sezení a teď vím, že to byla dávka pozitivní energie, kterou mě nabíjela.

Vítězslav JančíkČech žijící ve Švýcarsku

Petra je pre mňa výnimočná osoba. Stretli sme sa na jeseň 2015, na kurze profesionálnych koučov, Brain-based Coaching Certificate. Počas uvedeného kurzu som mala príležitosť intenzívne pracovať s Petrou a naša spolupráca pokračuje aj naďalej. Z pohľadu klienta vnímam Petru ako profesionálneho kouča, ktorý veľmi efektívne využíva všetky dostupné nástroje kouča s cieľom umožniť klientovi dosiahnuť najlepšie možné výsledky. Výrazne mi napomáhala dospieť k obsiahlejšiemu uvedemomeniu si vlastnej podstaty a uskutočneniu efektívnej zmeny v mojom živote. Jej sebe vlastnou prirodzenosťou a spontánnosťou vytvorila otvorené a dôverné prostredie postavené na vzájomnom rešpekte. Podporovala moje sebavyjadrenie. Jej trefné otázky, ktoré mi kládla vždy v tom správnom načasovaní ma viedli k novým objavom, novým pohľadom na rôzne životné situácie a posúvali ma vždy k jasnejšiemu uvažovaniu. Po osobnej stránke si na Petre cením, okrem iného, aj jej vnútornú harmóniu a vyrovnanosť. Ďakujem jej za jej pozitívnu energiu, ktorú neustále šíri okolo seba. Je pre mňa veľmi silným zdrojom každodennej motivácie, ktorá ma poháňa dopredu. Ďakujem jej za objavenie nového aspektu uvažovania a nového rozmeru plnohodnotného užívania si života.

Ing. Helena Windisch, MBAGlobal PR Manager

Petra Doležalová. Ťažko písať. To jednoducho musíte zažiť. Nevyčerpateľná energia, srdečnosť, bezprostrednosť, otvorenosť voči rozmanitosti v kombinácii so systematickosťou, dôslednosťou a neustálou prácou na sebe s cieľom dať ostatným to najlepšie. Vždy som si myslela, že kouča nepotrebujem, ale sedenia s Petrou ma pravidelne presviedčajú o opaku. V koučovaní mám možnosť zažívať to najkvalitnejšie premýšľanie, akého som schopná a to sa dá len pod kvalitným a profesionálnym vedením, ktoré u Petry vždy nachádzam. Osobne sme sa videli len niekoľkokrát, ale mám pocit, že sa poznáme odjakživa. Absolútna dôvera, ktorú voči Petre cítim, mi nielenže umožňuje efektívne nachádzať riešenia v akejkoľvek oblasti, ale zároveň - a vlastne predovšetkým - prispela k zrodu priateľstva, ktoré je pre mňa nesmierne vzácne. Peti, ani nevieš, ako si veľmi si vážim, že sme dostali možnosť stretnúť sa. Za všetko Ti ďakujem a neviem sa dočkať, čím ešte obohatíš tento svet.

Mgr. Alica HrnčiríkováCompletion Process Certified Practicioner

Petra je velice inspirativní a obdivuhodný člověk sám o sobě a i kdyby nebyla koučem, motivuje lidi svým pozitivním přístupem k životu a chutí být lepší. Absolvovala jsem s Petrou koučing, díky kterému jsem si dokázala lépe uspořádat život. Největší přínos, který mi dal, je to, že jsem si svůj život začala koučovat sama . Co mě Petra nevědomky naučila je to, že cesta je cíl a proto si ji musíte užít. Její přístup je osobní a zároveň profesionalní, všem bych Petru na 100% doporučila, ať už jste úspěšní či ne, vždycky to může být ještě lepší.

Karla MarešováPR & Event Manager ve společnosti GameDev Area

Petru Doležalovou znám od roku 2011, kdy jsme byly 3 roky na stejné pozici, manažerky přepážek v České pojišťovně. V této pozici mě Petra nadchla především svou přirozenou inteligencí, cílevědomostí a velkou důsledností. Byla vždy připravená a v obraze, měla vždy jasné vize a za svým cílem šla vytrvale, proto byla na své pozici velmi úspěšná. Je to žena činu. Co slíbí, to splní. Dovede prosadit svou, nebojí se mít odlišný názor než ostatní. Přesto zohledňuje osobní rovinu člověka a jedná fér. Je lidská, ptá se lidí a dokáže pochválit. Je komunikativní a společenská. Byla pro ni vždy důležitá dobrá nálada kolektivu, otevřenost a sama se o toto zasazovala. Inspirovala mě v plánování svých aktivit - jak z krátkodobého tak dlouhodobého hlediska - a dodala mi impuls jít za svým vlastním nápadem. Lucie DuškováManažerka pobočkové sítě

Lucie DuškováManažerka pobočkové sítě

Díky spolupráci s Petrou Doležalovu jsem se naučila, jak věci rozpracovávat do detailu. Jak z její jedné otázky vytvořit spoustu dalších a umět si na ně sám odpovědět. Petra mi také ukázala, že i slova, která jsou nepříjemná, mohou přimět člověka k zamyšlení a díky těm, mně kdysi nepříjemným slovům, jsem si našla cestu k lidem, kterých si cením a se kterými vím, že budu vždy ráda spolupracovat. Peťa tímto spojila ne moc spolupracující tým ve skvělý a jedinečný tým, který mnoho lidí obdivuje. Peťa je velice disciplinovaný a důsledný člověk, který ví, co chce a dělá pro to vše. Neustále na sobě pracuje a podobně to čeká i od lidí, se kterými spolupracuje, proto její tým vždy patří mezi nejlepší. Jsem ráda, že jsem s Peťou mohla spolupracovat, že byla mojí nadřízenou. Je to člověk, kterého si vážím, kterému věřím a díky kterému jsem si sebe sama začala profesně více vážit. Jo a taky je skvělý bavič.

Martina BorkováManažerka skupiny poboček

Osobitost, cílevědomost, odhodlanost, perspektivnost, chuť a obrovský chtíč. Kdyby mi někdo řekl: "Řekni hned, co tě napadne o Petře." Toto by byla slova, která bych bez přemýšlení vypustila z úst. Už při prvním výběrovém řízení, kdy jsem se zajímala o místo přepážkové pracovnice, mě zaujala Petra jako člověk. Svojí vizáží, svým sebevědomím, a veřejným vystupováním. To si pak člověk řekne, že se někdo takový musí opravdu narodit, ale ono to asi tak zcela nebude…I Petra je ten typ, který se stále učila a učí novým věcem. Mně dala do profesního života spoustu věcí. Spadneš, zvedni se a běž do toho znovu. Nejde ti to? Nehledej, proč to nejde, ale hledej cestu, jak to udělat, aby ti to šlo!!! Co je hodně důležité, aby nadřízený uměl, povzbudit v době nezdaru. Což bylo Petino velké +. Za její silné stránky považuji obrovský chtíč. Když se chce, tak všechno jde. Obdivuju Petru, že jako žena je samostatný bojovník, který jde do všeho a nebojí se žádné nové výzvy. Ukázala mi směr, že když o něco stojíš, tak o to musíš bojovat.

Beáta JuráčkováObchodní poradkyně pobočkové sítě

Jako absolventka školy jsem nastoupila do České pojišťovny na pozici obchodního poradce a krátkou dobu na to mě přijala na pozici manažera skupiny poboček Petra Doležalová. Petra mě velmi inspirovala jak po pracovní tak osobní stránce. Je to velmi schopný, pracovitý člověk, který, když si nastaví cíl, tak za ním jde a nepoleví. Je velmi důsledná v tom co dělá (za to ji obdivuji). Je ale taky člověk, který jak z pozice nadřízeného tak kolegy dokáže pomoci, podpořit a naučit spoustě novým věcem. Po osobní stránce je to velmi přátelský člověk, který ví, co dělá a proč to dělá. Naučila mě jít si za svým cílem, nebát se, být důsledná a poradila, jak vstoupit a zvládat první manažerskou pozici a činnosti s tím spojené. Spoluprací s ní jsem nabyla zkušenosti s vedením lidí, být k nim tvrdá, ale i přátelská, naučila mě větší kreativitě, originalitě, zorganizovat si práci a navedla k cestě za úspěchem. Cením si ji osobně i pracovně a všem bych doporučila spolupráci s Petrou. Pro můj start měla velký přínos a za to jí velké díky. Zuzka

Ing. Zuzana KochmanováManažerka pobočkové sítě

Spolupráce s Petrou pro mne byla vždy o doplnění 100% energie a nasazení do práce s úsměvem. Petra učila myslet pozitivně a hledat vždy různá řešení a to nejen jedno! Díky těmto poznatkům nyní přenáším do týmů energii, smysl pro práci a možnosti volby. Petra je starý profík v oblasti managementu a já byl nováček. Přínosem bylo pro mne každé sousto a to od podání zpětné vazby, přes poradu až k individuální schůzce. Hlavně co se mi na učení líbilo, bylo to, že věděla, o čem mluví a jak to chodí - vysvětleno lidsky a stručně. Peťa nerada prohrává a také chce vidět, že se něco děje a práce jen tak nestojí = toto mne naučilo se posouvat stále a stále nahoru a v práci odvádět výkony, které jdou za námi vidět. Už Vám někdy Peťa naplánovala teambuilding nebo jste měli poradu? Její originální a kreativní hry i porady stojí za to! Tým to daleko více sdruží a také se pobaví, mám vyzkoušeno z vlastní praxe. Její styl práce je přirozený a lidský. Umí si na sebe navázat spousty lidí hned v prvním okamžiku - ikdyž jde jen o pouhou otázku: "Jak jste trávili Vánoce?" Jde o naladění se na stejnou vlnu a zjistit, jak se člověk právě cítí, což mi vždy pomáhá u komunikace s novými lidmi. S Peťou jsem řešil také těžké situace v rámci týmu, jelikož se s většinou případů za svoji kariéru setkala, chtěl jsem vždy slyšet její názor a opatření, jaké by nastavila. Vždy to bylo několik variant a shodli jsme se na shodném postupu. Jak jsem již psal, Petra je praktik. Proto vyslechnout její názory a nápady sesbírané za její kariéru vždy pomůžou. Veškeré názory a nápady jsem si pamatoval a využíval v praxi, kde to fungovalo. Práce s Petrou je odlišná v tom smyslu, že v ní nevidíte jen vysokého manažera a nadřízeného, ale také člověka, který se o Vás zajímá a má smysl pro humor. Proto se mi pracovalo s Petrou maximálně na jedničku. Na Petře si cením nejvíce její šance, kterou mi dala, jakožto člověku bez praxe v oblasti managementu. Viděla ve mně chuť do práce a odhodlání, které časem rozvíjela o další poznatky. Díky ní v sobě věřím a vím, že se dostanu ještě dále…

Bc. Michal HamšíkManažer pobočkové sítě

Do kurzu jsme se pustili společně s manželem (každý plnil úkoly sám, ale oba dva jsme „jeli“ na stejné vlně), což pro mě bylo naplňující, že děláme NĚCO SPOLEČNĚ. Po pár dnech této euforie přišla pořádná zkouška …. KRIZE…. Každý jsme se ve videokurzu dostal na jinou úroveň. Já si uvědomila své priority a přání a měla tendence je prosazovat u manžela. Bohužel on se „zasekl“ v prvních fázích (hluboké přemýšlení a uvědomování) kurzu. Tím pádem jsme spolu přestali komunikovat, protože on nechtěl řešit MÉ priority (mezi které patří zajistit si bydlení a založit rodinu) a potřeboval přemýšlet nad vlastními sny. Potřeboval prostě čas si vše uspořádat. Po nějaké době jsme spolu začali opět komunikovat a vše rozebírat, abychom netlačili jeden na druhého a přesto si každý z nás plnil své sny. Uvědomění si, že v našem případě nemůžeme každý prosazovat jen TO SVÉ a jet si každý po své straně nás stálo hodně sil, ale ustáli jsme to. Děkujeme Peti, že jsme se mohli posunout dál jak v manželském soužití, tak i v našich individuálních snech.

absolventka VIDEOKOUČINGUabsolventka VIDEOKOUČINGU

Byl jsem zaskočen nad zpětnou vazbou k videokoučingu. Přimělo mě to však se zpětně zamyslet nad tím, jakou změnu mi kurz přinesl. Myslím, že největší změnou pro mě bylo, že jsem si uvědomil svůj vlastní život a svoji roli v něm. Kurz mi přinesl více klidu ve vztazích celkově, naučil jsem se více komunikovat, neuzavírat se a neřešit problémy jen sám v sobě. Velkým přínosem při budování budoucnosti je, že fyzicky se člověk unaví, ale psychicky se cítí lépe. Vím, že mám stále co zlepšovat a vše bude ještě nějakou dobu trvat, ale tento kurz byl výborným počátečním impulsem pro všechno. Možná, že i tento kurz bude chtít časem nějaký impuls ke změně, ale je na dobré cestě a hlavně je to skvělá volba pro lidi, kteří hledají změnu pohledu na svůj život.

Pavel PolákAbsolvent VIDEOKOUČINGU

Kurz od Vás se mi hodně líbí, ale postupuji velice pomalu, potřebuji dokončit mé resty tak, abych se mohl plně soustředit na další úkol. Bohužel jsem člověk, že si toho nabalí hodně a pak jen zvyšuje svůj stres. Ale snažím se časově úkolovat tak, aby aspoň můj mozek přemýšlel, že jsem za den něco udělal. Což zatím funguje dobře. Váš kurz je velice k pochopení. Člověk si musí najít cíl, přemýšlet pozitivně a dávat cíli stále pozornost. Děkuji za to, že ukazujete směr kudy dál. Velice se těším na naší další společnou cestu.

Lukáš Martinákabsolvent VIDEOKOUČINGU (http://petradolezalova.cz/videokoucing-zdarma/)