PROČ PRÁVĚ PETRA DOLEŽALOVÁ?

Říkala jsem si, že by bylo vlastně fajn, abychom se společně poznali. Získali tak vzájemnou důvěru a vy jste měli chuť si přečíst moje další vstupy na mém webu. Co by vás tak asi mohlo zajímat? Tohle byly moje otázky směrem k vám, které jsem si při psaní prvních řádků pokládala :-).

Ing. Petra Doležalová, MBA - Certifikovaná osobní a profesní koučka

Mé přemýšlení mi dalo natolik zabrat, že jsem se tedy rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a tím jsem si uvědomila, že pokud chci právě vás inspirovat a přinést do vašich životů nový elán, musím napsat svůj první blog. Jak se takový blog píše? Jak zaujmu, abyste měli touhu číst dál? Upřímně nevím. A přesto se do toho pouštím, protože moje touha s vámi sdílet je větší než strach, který nám velmi často brání v krocích směrem k našim snům a cílům.

Jaké máte sny vy?

Coaching Petra Doležalová

Mé sny se vždy točily kolem kariéry, peněz, úspěchu a tak nějak jsem zapomínala na svůj osobní život a nedávala mu tak příliš velkou důležitost. Připadá vám někomu můj příběh podobný tomu vašemu? Víte, co je na tom všem úžasné? Že sny se plní!

Kariéru, úspěch a peníze jsem si zažila a svůj sen si splnila. Jenže jednoho dne přišlo velké uvědomění a dovolte mi se s vámi o něj podělit.
Srpnový podvečer roku 2015: dálnice D1 – vyjíždím z Prahy domů. V hlavě neskutečně mnoho myšlenek po dvoudenním workshopu. Přemýšlím nad svým životem, kam se neustále honím, kde jsou moje hodnoty, jak zúročuji to, co umím, jaký život žiji?

Na 30 km přichází obrovské uvědomění.

„Honím se za něčím, co najednou postrádá pro můj život smysl – práce, kariéra, peníze.“

Dostavuje se pláč a přichází pocit uvolnění. Inspirující moment, kdy jsem si uvědomila, že chci dát prostor i svému osobnímu životu. Moment uvědomění, že tu chci být pro lidi, pomáhat jim a vést je na jejich cestě, ve mně vzbudil obrovskou životní sílu, která patří vám.

Už vím, proč tu jsem a v co věřím:
• jsem tu pro vás, pro vás všechny, kteří hledáte sami sebe, kteří chcete od života (ještě) víc;
• pro všechny, co budují svoje jméno na značku;
• pro ty, kteří životní změnu plánují již dlouho a teď je ten správný čas říci svému životu „ANO“;
• pro všechny, co chtějí být v životě úspěšní a chtějí se posouvat dále;
• pro ty, kteří chtějí změnit svůj život i přesto, že nyní stagnují;
• pro ty, kteří ztratili životní orientaci a chtějí ji znovu najít;
• pro ty, kteří . . .

PRO KAŽDÉHO,

kdo chce uskutečnit své sny a dát jim již nyní termín.
A tak vám přeji, ať i ta vaše životní jízda je smysluplná a těšíte se z toho, že si plníte své sny.

Petra

Petra Doležalová

 

Petra Doležalová
Mou vášní je profese osobního a profesního kouče. Jsem expertem v oblasti motivování lidí a posilování jejich individuality. Ženou, která celý život hledá způsoby, jak "vědomě umět žít" šťastný život a napomáhat tak k němu i ostatním. Autorkou programu "MINUTA ROZVOJE S PETROU". Tělem a duší stále člověk, kterého baví management a leadership :-).
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.