NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Zde najdete nejčastější otázky.
Pokud však nenajdete odpověď na svou otázku, tak mi napište.

Co je to vlastně koučing?

Jedná se o proces, který vede a napomáhá k trvalým pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení. Zaměření klienta je tedy na určitý druh změny - a to na pozitivně zaměřenou změnu.

Jaká je role kouče?

Role lídra/kouče spočívá v pomáhání lidem myslet lépe, a NE jim říkat, co mají dělat. Úmysl kouče je tedy vést rozhovory k pozitivním dopadům na klientův život. Kouč pomáhá a povzbuzuje při dosahování konkrétních výsledků za mnohem kratší dobu, než by bylo v běžném životě obvyklé.

Mám zájem o informace, jak koučing probíhá.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a já vám velmi ráda zavolám a sdělím informace pro vás důležité. Jedná se o krátké telefonické seznámení s koučingem. Nejedná se ještě o první plnohodnotné sezení.

Jaké oblasti života jsou vhodné řešit s koučem?

Jde tu především o vás. O vás jako OSOBNOST, hlavní roli tu hrajete tedy vy. Na prvním plnohodnotném sezení projdeme všemi oblastmi vašeho života a nastavíme si společně témata, která pro vás jsou důležitá v posunu ve vašem životě a zároveň také cítíte, že je chcete právě teď řešit s koučem.

Jaké varianty koučovacích sezení lze využít?

Využívám jak osobní setkání, tak i koučování po telefonu, Skypu, WhatsAppu či Viberu. Z praxe je kvalita společně stráveného času stejná jak při osobním setkání, tak s využitím telefonu, Skypu či WhatsAppu.

Jaká je cena koučovacího sezení?

Kompletní informace, včetně ceny, jsou součástí prvního sezení, kde máte možnost volby setrvat v koučovací sérii či nepokračovat. V případě, že dojdete k uvědomění, že koučování není pro vás, první plnohodnotné sezení je zdarma.

Jaké jsou tedy principy BBC (brain-based-coaching)?

- sebeřízení učení (umožnění klientům přicházet na své vlastní myšlenky)
- zaměření na řešení (otevření se novým myšlenkám a možnostem))
- náročnost (jde o kvalitu, né o kvantitu))
- pozitivní zpětná vazba (posilování toho, co se daří))
- struktura (strukturovaný přístup pro vytváření změny)