NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Zde najdete nejčastější otázky.
Pokud však nenajdete odpověď na svou otázku, tak mi napište.

Co je to vlastně koučing?

Jedná se o proces, který vede a napomáhá k trvalým pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení. Zaměření klienta je tedy na určitý druh změny - a to na pozitivně zaměřenou změnu.

Jaká je role kouče?

Role lídra/kouče spočívá v pomáhání lidem myslet lépe, a NE jim říkat, co mají dělat. Úmysl kouče je tedy vést rozhovory k pozitivním dopadům na klientův život. Kouč pomáhá a povzbuzuje při dosahování konkrétních výsledků za mnohem kratší dobu, než by bylo v běžném životě obvyklé.

Mám zájem o informace, jak koučing probíhá.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a já vám velmi ráda zavolám a sdělím informace pro vás důležité. Jedná se o krátké telefonické seznámení s koučingem. Nejedná se ještě o první plnohodnotné sezení.

Jaké oblasti života jsou vhodné řešit s koučem?

Jde tu především o vás. O vás jako OSOBNOST, hlavní roli tu hrajete tedy vy. Na prvním plnohodnotném sezení projdeme všemi oblastmi vašeho života a nastavíme si společně témata, která pro vás jsou důležitá v posunu ve vašem životě a zároveň také cítíte, že je chcete právě teď řešit s koučem.

Jaké varianty koučovacích sezení lze využít?

Využívám jak osobní setkání, tak i koučování po telefonu, Skypu, WhatsAppu, Viberu či Messengeru. Z praxe je kvalita společně stráveného času stejná jak při osobním setkání, tak s využitím telefonu, Skypu či WhatsAppu.

Jaká je cena koučovacího sezení?

Kompletní informace, včetně ceny, jsou součástí prvního bezplatného konzultačního telefonátu. Vy rozhodujete, jestli investice do sebe je to, co je pro vás správné.

Jaké jsou tedy principy BBC (brain-based-coaching)?

- sebeřízení učení (umožnění klientům přicházet na své vlastní myšlenky)
- zaměření na řešení (otevření se novým myšlenkám a možnostem)
- náročnost (jde o kvalitu, né o kvantitu)
- pozitivní zpětná vazba (posilování toho, co se daří)
- struktura (strukturovaný přístup pro vytváření změny)