Náš první společný kontakt

Co Vám přinese?

  • Zodpovím vám, zda coaching ve vašem konkrétním případě může pomoci k životnímu posunu v kariéře, partnerských vztazích, sebevědomí, osobním rozvoji nebo třeba v timemanagementu
  • Dozvíte se základní informace směrem ke coachingu a řekneme si, zda je to ta správná cesta pro vás
  • Zjistíte, jestli naše naladění je na stejné vlně

Provádím klienty po jejich cestě vedoucí k životní změně.

0
odkoučovaných hodin v praxi

Jak to bude probíhat?

Jak probíhá úvodní seznámení a coaching?

Kontaktujete mě mailovým formulářem

Vyplňte prosím níže formulář, na který zpravidla do 3 dnů reaguji a očekávejte můj telefonát.

Krátký telefon, abychom našli termín

Během tohoto 2 - 3 minutového telefonátu najdeme termín na naši první konzultaci.

Půlhodinová konzultace, abychom se poznali

V této první bezplatné konzultaci si řekneme co hledáte. Dále, kam se chcete posunout a domluvíme se na případném dlouhodobém coachingu.

První 2hodinový coaching s 1 hodinou zdarma

První opravdová lekce. Trvá 2 hodiny a jedna hodina je vždy zdarma i pokud se rozhodnete, že již pokračovat nechcete.

Offline nebo online?

To záleží plně na vás! V dnešní době s klienty komunikuji v cca 95 % plně online přes libovolný komunikátor (preferuji Skype, ale je možný i WhatsApp, Messenger, Viber...). Výhoda je v tom, že se můžeme vidět kdykoliv (i kvůli obavám z Covidu) a lekce je také finančně výhodnější než klasická offline schůzka mezi čtyřma očima.

Kolik můj coaching stojí?

Mé koučovací hodiny stojí mezi 2 500 - 3 500 Kč za hodinu. Je to moc? Je to málo? To jsou otázky, na které není jednoduchá odpověď. Svým klientům každý den pomáhám nasměrovat jejich život k vyrovnanosti, klidu a také úspěchu. Klientům se věnuji do hloubky, se 100% fokusem a zažívají se mnou možná nejdůležitější změnu v jejich životě.

Kolik jste ochotni zaplatit za změnu k vyrovnanosti a úspěchu vy?

Využívám Brain Based Coaching

Model BBC (Brain Based Coaching), který ve své praxi využívám, čerpá z nejnovějších vědeckých poznatků o tom, jak funguje mozek. Opírá se tedy o vědecké poznatky z neurovědy. To neznamená zázraky a koláče bez práce, ale prověřené techniky koučování a leadershipu, které opravdu fungují. A také učení nejen toho, CO, ale také JAK a PROČ. 

Brain based coaching je mezinárodně uznávaný studijní program, který mně napomohl k hlubokým znalostem v oblasti koučovacích dovedností na úrovni certifikace ACC, jejímž držitelem je pouze cca 10 000 koučů po celém světě. V mezinárodní škole koučingu působím i jako trenér a kouč.

Praktické a užitečné nástroje

Poskytuji taky praktické a užitečné nástroje, jak napomoci druhým zlepšit své myšlení, zvýšit své výkony a dosáhnout toho, co si přejí.

Chci coaching s Petrou

Pošlete mi svoje kontaktní údaje a já se vám sama ozvu:

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Zpracovávám je za účelem kontaktování a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. zásadami ochrany osobních údajů.