3 MĚSÍCE A ŽIJETE JINÝ ŽIVOT...

Jste někdo lepší a díváte se na sebe - VĚDOMĚ.

Příběh mé kamarádky Lenky.

ROK 2015 BYL V MÉM ŽIVOTĚ ZLOMOVÝ

Nevíte jak dál? Co se životem? Jak být úspěšní po pracovní stránce? Ani já jsem dříve nevěděla odpovědi na tyto složité otázky. Nyní už odpovědi znám. A znám je díky Peti. V roce 2011 jsem dostala příležitost poznat Peťu po pracovní stránce. V této době jsem ji poznala v roli manažerky, kdy na mě působila jako ambiciózní, cílevědomý, komunikativní, přímočarý, nezávislý člověk. Člověk, který ví, co od života chce a jde si za tím. V roce 2013 se však naše cesty zcela rozešly, ale i přesto jsem vnímala její úspěchy. Z role manažerky se stala úspěšnou regionální ředitelkou, absolvovala několik rozvojových školení v oblasti motivování a vedení lidí.

Rok 2015 byl v mém životě zlomový. V tomto roce jsem prožila veliké zklamání v osobním životě, v pracovní rovině se rovněž přestalo dařit. Říkala jsem si: „Co mám dělat dál?" Řešení přišlo v květnu 2015, kdy mi do života opět přišla Peťa. Okamžitou souvislost, proč mi znovu přišla právě ONA do cesty, jsem nechápala. Začaly jsme se občas setkávat, kdy jsme jen otevřeně mezi sebou mluvily. Začala jsem ji vnímat po jiné stránce, než jsem ji znala doposud. Otevřela mi možnost zkusit něco, co jsem doposud neznala a to oblast koučingu. Bez váhání jsem souhlasila, aniž bych věděla, do čeho jdu. Čekala jsem, že mě nějakým způsobem ujasní myšlenky a kroky jak být šťastná a spokojená. Čekala jsem od ní, že mi poradí jak žít můj život.

PO PRVNÍM SEZENÍ KOUČINGU s Peťou přišlo rozčarování

Uvědomila jsem si, že nikdo nemůže žít můj vlastní život než já sama. Na všechny otázky mám v sobě ukryty i odpovědi, jen je potřeba je ve svém nitru najít. Krůček po krůčku tyto odpovědi začínám znát. Během několikaměsíční práce na mé osobě se cítím sebejistě, mám se ráda, mám ráda svoji krásu, začínám si plnit své sny, vím, co v životě chci, jaké mám priority, cítím se vyrovnaně, z mého zklamání v osobním životě jsem pochopila, proč mi život takovou zkoušku udělil a důvod proč jsem si tím vším měla projít. Tyto odpovědi nacházím jen díky individuálnímu přístupu svého kouče, který mi naslouchá, motivuje, bere mě, jako jedinečnou osobnost, věnuje se mi, má trpělivost a věnuje mi tolik času, kolik potřebuji, nevnucuje mi své myšlenky ani nápady.

...

Poznala jsem Peťu i po stránce osobní a vím, že tak upřímného, milujícího, chápavého, přátelského, milého, všímavého a vřelého člověka je v dnešní době těžké najít. Troufám si napsat, že mám to veliké štěstí, že mám tak skvělou kamarádku ve svém životě a ve své každodenní blízkosti. Není to náhoda, že mi přišla do cesty, stejně tak není náhoda, že jste otevřeli její stránky. Přišla k Vám ze stejného důvodu, jako přišla ke mně a to z důvodu aby POMOHLA.

Také děkuji, Petra.